KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 12732013
nr 1273 2013
Stig Fyring
(1934-2015), Sverige
Akvarell, "Lotsbåt". 2002, Motivet: 20x26, signerad
Stig Fyring, svensk bildkonstnär född 1934, död 2015.
Utrop:
700 kr
Såld:
700 kr
måndag 2 september 2019
kl 18:38:19
300 kr
500 kr
500 kr
500 kr (Budbetjänt)
600 kr